Bramkarz Miedzi Legnica doprowadził do remisu w doliczonym czasie gry

Data dodania: 03-10-2020 20:31

Bramkarz Miedzi Legnica Mateusz Hewelt strzelił gola na 2:2 w doliczonym czasie meczu z Chrobrym Głogów.

Golkiper Miedzi już po upływie regulaminowego czasu gry wbiegł w pole karne gości. Chrobry prowadził w tym momencie 2:1, ale po chwili było już 2:2. Hewelt najlepiej znalazł się bowiem w polu karnym i wyrównał, ratując gospodarzom remis.

Chrobry ma czego żałować, bo w Legnicy prowadził 2:0. Prowadzenie dał mu Maksymilian Banaszewski w 14. minucie, a 20 minut później Mikołaj Lebedyński trafił na 2:0. Stratę Miedzi zmniejszył w 45. minucie Kamil Zapolnik, który wykorzystał rzut karny.

W Tychach 1:0 wygrała Korona Kielce. Złocisto-Krwiści pokonali gospodarzy po bramce Emile Thiakane już w 8. minucie.

Z kolei w Sosnowcu Zagłębie rozbiło Sandecję Nowy Sącz, która po 7 kolejkach nadal ma 0 na koncie punktowym. Prowadzenie dał gospodarzom Mateusz Grudziński w 20. minucie, na 2:0 podwyższył Mateusz Szwed, a wynik ustalił w 67. minucie Goncalo Gregorio.