Kapitalna forma Adama Buksy! Kolejny gol Polaka w MLS (VIDEO)

Data dodania: 24-10-2020 8:24

New England Revolution zremisowało na wyjeździe z Nashville SC 1:1 (0:0). Bramkę dla gości zdobył Adam Buksa.

Były zawodnik Pogoni Szczecin nie wyszedł w postawowym składzie. Na murawie pojawił się dopiero w 63. minucie spotkania zmieniając Diego Fagundeza i za niedługo wpisał się na listę strzelców. Najpierw na prowadzenie wyszli gospodarze po bramce Walkera Zimmeramana w 74. minucie spotkania. Za chwilę, dokładnie w 77. minucie odpowiedział Buksa. Polak dostał piłkę w polu karnym, poradził sobie z obrońcą rywali i pewnym strzałem nie dał żadnych szans bramkarzowi rywali. Dla urodzonego w Krakowie 24-latka była to już piąta bramka w obecnej kampanii.