Liverpool FC zrezygnował z transferu utalentowanego obrońcy!
Dodał: Konrad Konieczny
Data dodania: 30-10-2020 11:55
Dayot Upamecano nie trafi do Liverpool FC - podaje "Le10Sport".
Reprezentant Francji od 13 stycznia 2017 roku gra w koszulce niemieckiego RB Lipsk. Do ekipy Juliana Nagelsmanna przyszedł za 10 milionów euro z austriackiego RB Salzburg. Od tamtej pory rozegrał łącznie 121 spotkań, strzelił 4 bramki i zanotował 2 asysty.
O Upamecano zabiega mnóstwo klubów ze Starego Kontynentu. W ostatnim czasie pytali o niego przedstawiciele Manchesteru United, Paris Saint-Germain oraz Liverpool FC, ale okazuje się teraz, że jeden z nich zrezygnował z transferu.
Powyższe źródło podaje, że oferty za Francuza nie będą składać "The Reds". Kontrakt 22-latka obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku, ale znajduje się w nim klauzula wykupu, która opiewa na 38 milionów funtów. Klubu z Anfield aktualnie nie stać na transfer.
W tym sezonie środkowy obrońca wystąpił w 8 meczach we wszystkich rozgrywkach oraz strzelił 1 bramkę. Na murawie przebywał przez 669. minut.
— le10sport (@le10sport) October 30, 2020
Źródło: Le10Sport











