Asysta Dawida Kownackiego w meczu z FC St. Pauli

Data dodania: 20-12-2020 17:24

W 13. kolejce niemieckiej 2. Bundesligi Fortuna Duesseldorf pokonała 3:0 (1:0) na wyjeździe FC St. Pauli. Aystę w tym spotkaniu zaliczył Dawid Kownacki.

Ekipa gości wyszła na prowadzenie w 10. minucie dzięki bramce Matthiasa Zimmermanna. Asystował mu Kristoffer Peterson. W 64. minucie Zimmermann zaliczył asystę przy trafieniu Rouwena Henningsa.

W doliczonym czasie gry ekipa "Flingeraner" strzeliła jeszcze jednego gola. Bramkę zdobył Edgar Prib po asyście Dawida Kownackiego. Dla Polaka była do druga asysta w tym sezonie niemieckiej 2. Bundesligi. Na swoim koncie ma też dwa gole. Jak na razie rozegrał 8 spotkań. Kownacki nie grał od początku meczu. Na murawie pojawił się w 71. minucie.