Koszmarny błąd obrońcy FC Barcelona! Duma Katalonii tylko zremisowała z Eibar (VIDEO)

Data dodania: 29-12-2020 21:21

We wtorkowym meczu 16. kolejki hiszpańskiej La Liga FC Barcelona zremisowała na Camp Nou z Eibar 1:1 (0:0).

Klub ze stolicy Katalonii mógł wyjść na prowadzenie w 8. minucie spotkania, ale doskonałą szansę zmarnował Martin Braithwaite. Duńczyk nie trafił w bramkę. Karny został podyktowany po analizie VAR. "Barca" miała szansę wyjść na prowadzenie w 25. minucie, ale bramka Braithwaite'a nie została uznana. Sędzia sprawdził VAR i okazało się, że 29-latek był na spalonym. Do przerwy był bezbramkowy remis. Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze dla drużyny gości. W 57. minucie Eibar wyszło na prowadzenie, a gola zdobył Kike po fatalnym błędzie Ronalda Araujo...

Na wyrównanie nie trzeba było długo czekać, ponieważ w 67. minucie gola dla ekipy "Dumy Katalonii" zdobył Ousmane Dembele. Asystował mu Junior Firpo. Co ciekawe, w podstawowym składzie w zespole gości wyszedł Damian Kądzior. Reprezentant Polski przebywał na murawie do 81. minuty. Później został zmieniony przez Jose Recio.