Asysta Kamila Grosickiego w Pucharze Anglii! (VIDEO)

Data dodania: 09-01-2021 17:55

W trzeciej rundzie Pucharu Anglii West Bromwich Albion przegrał na wyjeździe po rzutach karnych 2:3 z Blackpool FC. Asystę w tym spotkaniu zaliczył Kamil Grosicki.

W 40. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze za sprawą Jerry'ego Yatesa (asystował mu Daniel Kemp). W 52. minucie do wyrównania doprowadził Semi Ajayi po asyście Kamila Grosickiego. Polak, który wyszedł w podstawowym składzie "The Baggies" dośrodkował w pole karne, a jego kolega z drużyny strzałem głową umieścił piłkę w siatce.

W 66. minucie gola dla Blackpool FC strzelił Gary Madine, ale w 81. minucie do remisu doprowadził Matheus Pereira, który wykorzystał rzut karny. Wynik się nie zmienił i potrzebna była dogrywk, ale tam nie padły żadne bramki. W konkursie rzutów karnych lepsi okazali się gospodarze. "The Pool" wygrali 3:2 i awansowali do kolejnej rundy.

Trzecia runda Pucharu Anglii

BLACKPOOL FC - WEST BROMWICH ALBION 2:2, 3:2 (karne)

Bramki: 40 Yerry Yates, 66 Gary Madine - 52 Semi Ajayi, 80 Matheus Pereira (karny)