Bartłomiej Drągowski bohaterem Fiorentiny. Polak obronił rzut karny (VIDEO)

Data dodania: 10-01-2021 20:38

Bartłomiej Drągowski został bohaterem Fiorentiny. Polski bramkarz obronił rzut karny w meczu Violi z Cagliari Calcio w 17. kolejce Serie A. Gospodarze wygrali 1:0.

Drągowski stanął przed trudnym zadaniem w 37. minucie. Piłkę na punkcie rzutu karnego postawił Joao Pedri, ale nie dał rady pokonać Polaka i wynik nadal brzmiał 0:0!

Ostatecznie Fiorentina wygrała 1:0, a piłkę do siatki na wagę trzech punktów dla gospodarzy skierował Dusan Vlahović w 72. minucie.

Drągowski zagrał całe spotkanie w bramce Fiorentiny. Podobnie jak Sebastian Walukiewicz na środku obrony Cagliari.

Fiorentina z 15 punktami jest na 14. miejscu w tabeli, a Cagliari ma oczko mniej i jest o jedną pozycję niżej.