Serie A. Zieliński pokonał Drągowskiego! SSC Napoli rozbiło AC Fiorentina (VIDEO)

Data dodania: 17-01-2021 14:23

Piotr Zieliński wpisał na listę strzelców domowym meczu 18. kolejki włoskiej Serie A z AC Fiorentina. SSC Napoli rozbiło na własnym terenie swoich rywali 6:0 (4:0).

W pierwszej połowie Bartosz Drągowski został pokonany cztery razy przez zawodników SSC Napoli. Najpierw na listę strzelców wpisali się Lorenzo Insigne, Diego Demme (przy obu asystował Andrea Petagna) oraz Hirving Lozano (asystował Lorenzo Insigne), a tuż przed przerwą gola zdobył "Zielu". Reprezentant Polski uderzył płasko zza pola karnego.

W drugiej połowie wynik podwyższyli jeszcze Insigne oraz Matteo Politano. Ten pierwszy wykorzystał rzut karny, a drugi strzelił gola po asyście Tiemoue Bakayoko. "Azzurri" pewnie wygrali z zespołem z Florencji i do swojego dorobku dopisali trzy oczka.