Fortuna Puchar Polski. Raków Częstochowa gra dalej!

Data dodania: 10-02-2021 22:29

W środowym meczu 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski Raków Częstochowa pokonał Górnika Zabrze 4:2 (2:0) i awansował dalej.

Pierwsza bramka w tym meczu padła w 3. minucie spotkania. Na listę strzelców wpisał się łotewski napastnik Vladislavs Gutkovskis. Na drugą bramkę nie trzeba było długo czekać. Drużyna Marka Papszuna kolejnego gola strzeliła w 13. minucie, a strzelcem gola został Ivi Lopez. Do przerwy było 2:0. Potem zespół Marcina Brosza wziął się do pracy i zaczął odrabiać straty. Dwa gole strzelił Jesus Jimenez. Jedną bramkę trafił z rzutu karnego.

Raków jednak się nie poddał i w końcówce trafił jeszcze dwa gole. Drugiego gola w 87. minucie strzelił Ivi (karny), a w doliczonym czasie gry Dawida Kudłę pokonał jeszcze Jarosław Jach.