Serie A. Glik musiał zejść z boiska

Data dodania: 22-02-2021 9:06

Kamil Glik musiał zejść z boiska! Polski stoper dostał czerwoną kartkę w meczu z AS Roma (0:0) w 23. kolejce włoskiej Serie A.

Reprezentant Polski wyszedł na mecz z "Rzymianami" w pierwszym składzie, ale opuścił murawę w 57. minucie za drugą żółtą kartkę. Mimo tego jego zespół grając w dziesiątkę nie dał sobie strzelić gola i ostatecznie był bezbramkowy remis.

33-latek w tym sezonie wystąpił we wszystkich meczach włoskiej ekstraklasy i zaliczył 1 asystę. Na murawie spędził 2037. minut.

Benevento znajduje się aktualnie na 15. miejscu w tabeli Serie A z dorobkiem 25 punktów na koncie.

Fot: Cristiano Barni - Shutterstock.com