Polski pomocnik bohaterem i MVP meczu. Dwa gole Rafała Augustyniaka (VIDEO)

Data dodania: 28-02-2021 19:16

Rafał Augustyniak nie słynie ze strzelania goli i nie takie ma boiskowe zadania, ale tym razem odpalił. Pomocnik Urału Jekaterynburg zdobył dwie bramki w wyjazdowym meczu 20. kolejki rosyjskiej Premier Ligi z FK Krasnodar (2:2).

Augustyniak strzelił 2. i 3. gole w sezonie. Polski pomocnik trafił do siatki w 52. minucie na 1:1 i 7 minut później na 2:1. FK Krasnodar wyrównał jednak na 2:2 w 85. minucie, chociaż od 35. minuty grał w osłabieniu po czerwonej kartce Igora Smolnikowa.

Rafał Augustyniak zagrał całe spotkanie. Urał ma po 20 kolejkach 22 punkty i zajmuje 12. miejsce.