Kamil Grabara obronił rzut karny! Miał jednak pecha (VIDEO)

Data dodania: 15-03-2021 21:57

Kamil Grabara co prawda obronił rzut karny w 90. minucie przy stanie 1:0 dla swojego Aarhus, ale... był bezradny przy dobitce i spotkanie z Randers FC zakończyło się remisem 1:1.

Polski bramkarz, który do Aarhus jest wypożyczony z Liverpool FC, zdaje się być w coraz lepszej formie. Grabara przestał popełniać proste błędy i spisuje się z meczu na mecz lepiej.

W meczu w poniedziałek z Randers FC wszystko zaczęło się układać po myśli gospodarzy już w 5. minucie, gdy do siatki trafił Gift Links. Wynik 1:0 nie zmienił się aż do 90. minuty. Wówczas sędzia podyktował rzut karny dla gości, ale Vito Hammershoy-Mistrati zmarnował szansę. Grabara odbił piłkę i miał pecha, bo ta spadła pod nogi niefortunnego strzelca, który z takiego daru losu już skorzystał i jednak wyrównał!

22-letni Grabara zagrał w tym sezonie w 22 meczach w lidze i krajowym pucharze. Puścił 22 gole i 8 razy zachował czyste konto.