Hubert Hurkacz wygrał w Miami. To życiowy sukces polskiego tenisisty!

Data dodania: 04-04-2021 21:10

Hubert Hurkacz osiągnął życiowy sukces. Polski tenisista w finale turnieju ATP Masters 10000 w Miami pokonał Jannika Sinnera.

Tenisista z Polski wygrał w dwóch setach. Pokonał 19-letniego Włocha 7:6 i 6:4.

W pierwszym secie Hurkacz prowadził już 3:0, ale pozwolił rywalowi wyrównać. Potem ostatecznie wygrał 7:6, chociaż w pewnym momencie przegrywał 5:6.

W secie numer 2 Hurkacz znowu szybko wysoko prowadził. W pewnym momencie zrobiło się 4:0, ale Sinner wyrównał! Wtedy znowu Polak ogarnął swoją grę i wygrał 6:4!

Hurkacz po raz pierwszy w karierze wygrał turniej tej rangi.