Świetny mecz Kacpra Przybyłki w Lidze Mistrzów. Kapitany występ Polaka (VIDEO)

Data dodania: 28-04-2021 7:47

Za sprawą Kacpra Przybyłki Philadelphia Union jest o krok od półfinału Ligi Mistrzów CONCACAF. Polski napastnik w wygranym 3:0 pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym z Atlantą United strzelił dwa gole i zanotował asystę na boisku rywala!

Do przerwy na Mercedes-Benz Stadium było 0:0. Po zmianie stron Union zaszokowali gospodarzy. Wynik w 57. minucie otworzył Przybyłko, który w 73. minucie trafił do siatki także na 2:0. W 86. minucie Polak zanotował za to asystę przy bramce Anthony'ego Fontany na 3:0. Chwilę później Przybyłko opuścił murawę.

Przybyłko z 4 golami w tej edycji Ligi Mistrzów CONCACAF jest liderem klasyfikacji strzelców.

Rewanżowy mecz Philadelphia Union - Atlanta United odbędzie się 5 maja o godz. 2:00. Lepszy z tego duetu zagra w półfinale ze zwycięzcą rywalizacji Portland Timbers - Club America.