Serie A. Grad bramek w meczu SS Lazio - Genoa CFC

Data dodania: 02-05-2021 15:50

W niedzielnym spotkaniu 34. kolejki włoskiej Serie A pomiędzy SS Lazio a Genoą CFC padło aż 7 bramek. Mecz ostatecznie wygrały popularne "Orły" 4:3.

SS Lazio wyszło na prowadzenie w 30. minucie za sprawą Joaquina Correi. W 43. minucie z rzutu karnego trafił Ciro Immobile i podwyższył prowadzenie. W 47. minucie, samobójczą bramkę w zespole gospodarzy strzelił Adam Marusić.

Dosłownie minutę później strzelił zawodnik "Orłów", Luis Alberto. Hiszpan dostał piłkę w polu karnym i technicznym strzałem nie dał żadnych szans bramkarzowi rywali. W 56. minucie kolejną bramkę dla zespołu z Rzymu strzelił Correa.

W końcówce goście trafili jeszcze dwie bramki. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Gianluca Scamacca (karny) oraz Eldor Shomurodov.

Mecz 34. kolejki Serie A

SS LAZIO - GENOA CFC 4:3

Bramki: Correa 30 i 56, Immobile 43, Alberto 48 - Marusić 47 (sam), Scamacca 80, Shomurodov

Fot: SS Lazio