Dariusz Formella strzelił gola w USA. I dołożył asystę (VIDEO)

Data dodania: 13-05-2021 13:41

Dariusz Formella strzelił gola dla Sacramento Republic w USL Championship. To pierwsze trafienie Polaka w tym sezonie. Były gracz Arki Gdynia i Lecha Poznań zanotował także asystę.

Formella trafił do siatki w 13. minucie spotkania i otworzył wynik meczu Las Vegas Lights. Goście wyrównali w 51. minucie z rzutu karnego.

Ostatecznie to gospodarze byli jednak górą po kolejnych golach z 66. i 72. minuty. Przy trafieniu na 3:1 Formella zanotował asystę.

Formella zagrał całe spotkanie, podobnie jak były zawodnik Miedzi Legnica Petteri Pennanen.

Sacramento zajmuje 2. miejsce w tabeli Pacific Division w konferencji zachodniej. Po dwóch meczach ma sześciu punktów w dwóch meczach.