Wygrana Lokomotiwu z Urałem. Czerwona kartka Augustyniaka za faul na Krychowiaku

Data dodania: 16-05-2021 16:39

W 30. kolejce rosyjskiej ekstraklasy Urał Yekaterynburg przegrał na wyjeździe z Lokomotiwem Moskwa 0:1. Czerwoną kartkę w tym meczu zobaczył Rafał Augustyniak.

Augustyniak wyszedł w pierwszym składzie gości. Tak samo było z Grzegorzem Krychowiakiem, który występował w barwach gospodarzy. Augustyniak niestety wyleciał z boiska już w 27. minucie meczu. Najpierw uzyskał żółtą kartkę, ale potem dostał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną za faul na Krychowiaku.

Warto dodać, że bramkę na wagę zwycięstwa dla "Kolejarzy w 89. minucie strzelił Dmitrij Rybczinskij. \