Asysta Sebastiana Szymańskiego w meczu z CSKA (VIDEO)

Data dodania: 16-05-2021 16:56

W 35. kolejce rosyjskiej ekstraklasy Dynamo Moskwa pokonało na własnym terenie 3:2 CSKA Moskwa. Asystę w tym meczu zaliczył Sebastian Szymański.

Wynik otworzyli goście w 18. minucie. Na listę strzelców wpisał się Nayair Tiknizyan. W 65. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania za sprawą Vyacheslava Gruleva. Asystował mu Dmitriy Skopintsev.

W 72. minucie ten sam zawodnik strzelił drugą bramkę. Asystę przy jego trafieniu zaliczył Sebastian Szymański. Reprezentant Polski doskonale dograł do swojego partnera w pole karne, a ten tylko dopełnił formalności.

Potem padły jeszcze dwa gole. Bramkę CSKA zdobył Chidera Ejuke (asystował Konstantin Maradishvili), natomiast dla Dynama trafił jeszcze Arsen Zakharyan i dzięki tej bramce gospodarze zgarnęli trzy oczka.

Mecz 30. kolejki rosyjskiej ekstraklasy

DYNAMO MOSKWA - CSKA MOSKWA 3:2

Bramki: Vyacheslav Grulev 65 i 72, Arsen Zakharyan 89 - Nayair Tiknizyan 18, Chidera Ejuke 79