Gol Patryka Klimali w MLS. Jego zespół zremisował z Philadelphią Union (VIDEO)

Data dodania: 09-07-2021 8:30

Patryk Klimala strzelił gola dla New York Red Bulls. Jego zespół zremisował na własnym terenie z Philadelphia Union 1:1 (0:0).

Polski snajper otworzył wynik w 60. minucie. Były zawodnik m.in. Jagiellonii Białystok czy też Celtic FC wykorzystał rzut karny. Dla Klimali był to drugi gol w obecnym sezonie Major League Soccer. W 85. minucie bramkę na wagę remisu strzelił Sergio Santos.

Klimala grał do 88 minuty, natomiast Kacper Przybyłko (Philadelphia Union) przebywał na murawie przez cały mecz.

Źródło: Major League Soccer - You Tube