PKO BP Ekstraklasa. Remis Górnika Łęczna z Cracovią

Data dodania: 24-07-2021 17:20

W pierwszym sobotnim meczu 1. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Łęczna zremisował przed własną publicznością z Cracovią 1:1 (1:0).

Górnik Łęczna wyszedł na prowadzenie w 42. minucie. Na listę strzelców wpisał się Bartosz Śpiączka. Przemysław Banaszak posłał dobre podanie do Śpiączka, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza Cracovii, Lukáša Hroššo.

Do wyrównania w 83. minucie doprowadził Marcos Alvarez. Niemiecki piłkarz hiszpańskiego pochodzenia wszedł w pole karne i strzałem piętką pokonał Macieja Gostomskiego.

Warto dodać, że w piątek mieliśmy dwa remisy. Na początku Bruk-Bet Termalica zremisowała ze Stalą Mielec (1:1), a potem Lech Poznań bezbramkowo zremisował przy Bułgarskiej z Radomiakiem Radom.