Kolejny gol Adama Buksy w Major League Soccer (VIDEO)

Data dodania: 01-08-2021 9:20

Adam Buksa strzelił kolejną bramkę dla New England Revolution w Major League Soccer. Drużyna Polaka pokonała na wyjeździe 3:2 New York Red Bulls, w którym gra Patryk Klimala.

W 8. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Wynik otworzył Wikelman Carmona. W 60. minucie do wyrównania doprowadził Gustavo Bou. Następnie New York Red Bulls odpowiedziało. Gola zdobył Fabio.

Goście wzięli się do pracy i odrobili straty. Bramki na wagę zwycięstwa strzelili Brandon Bye oraz Adam Buksa. Polski środkowy napastnik dostał piłkę w pole karne i bez żadnych problemów umieścił futbolówkę w siatce.

Buksa znajduje się w fantastycznej formie. Dla byłego zawodnika m.in. Pogoni Szczecin był to 8. gol w obecnym sezonie. Warto dodać, że w zespole przeciwym zagrał również Patryk Klimala. Występował na murawie do 58. minuty. Z kolei Buksa rozegrał całe spotkanie.

Źródło: Major League Soccer

Fot: New England Revolution