Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Bramkarz Lechii Gdańsk pojechał na kadrę. Okazało się, że ma koronawirusa

Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 01-09-2021 18:26
Bramkarz Lechii Gdańsk pojechał na kadrę. Okazało się, że ma koronawirusa

Dusan Kuciak wypadł na jakiś czas z gry z powodu zakażenia koronawirusem. SARS-CoV-2 wykryto u bramkarza Lechii Gdańsk po przyjeździe na zgrupowanie reprezentacji Słowacji.

36-letni Kuciak w tym sezonie zanotował 2 spotkaniach w barwach Lechii Gdańsk. Były golkiper Legii Warszawa i Hull City w kadrze zagrał do tej pory 13 razy.

W miejsce Kuciaka awaryjne powołanie dostał Dominik Holc, były golkiper Rakowa Częstochowa. W kadrze pozostali Marek Rodak z Fulham oraz Frantisek Plach z Piasta Gliwice.

Słowaków we wrześniu czekają mecze eliminacji MŚ 2022 w Katarze ze Słowenią (1.09, Lublana), Chorwacją (4.09, Bratysława) i Cyprem (7.09, Bratysława). Słowacy w grupie H mają na koncie 5 punktów w 3 meczach. 

Futbol.pl

TAGI

Inne artykuły