Gol Jakuba Świerczoka przypieczętował awans w Pucharze Ligi

Data dodania: 05-09-2021 18:33

Jakub Świerczok strzelił kolejnego gola w Japonii. Polski snajper trafił w rozgrywkach o Puchar Ligi.

Świerczok mecz Nagoya Grampus z Kashima Antlers zaczął na ławce rezerwowych. Już w 25. minucie pojawił się jednak na murawie. W tym momencie jego zespół prowadził 1:0, a w 57. minucie Polak, były gracz Piasta Gliwice, ustalił wynik meczu ma 2:0, a całej rywalizacji 1/4 finalu Pucharu Ligi na 4:0!

Świerczok zagrał do 85. minuty. W końcówce został zmieniony.

Nagoya Grampus zagrał w półfinale Pucharu Ligi. Pierwszy mecz odbędzie się 5 lub 6 października, a rewanż uż 9 lub 10 października.