Grzegorz Krychowiak wyleciał z boiska. Festiwal pecha jego zespołu (VIDEO)

Data dodania: 13-09-2021 19:32

Grzegorz Krychowiak wytrwał na murawie 30 minut w spotkaniu FK Krasnodar z FK Rostów na wyjeździe w 7. kolejce Premier Ligi. Reprezentant Polski zarobił dwie żółte kartki i wyleciał z boiska.

Krychowiak już w 6. minucie został po raz pierwszy upomniany przez sędziego i musiał się mieć na baczności. Niestety w 30. minucie Polak nie ustrzegł się błędu, popełnił kolejny faul, a arbiter nie miał litości - pokazał drugi raz żółtą kartkę, a po chwili sięgnął po czerwoną i odesłał Krychowiaka do szatni. Polski pomocnik po raz trzeci w Premier Lidze dostał czerwoną kartkę po dwóch żółtych

Kartonik Krychowiaka to była druga fatalna wiadomość dla gości w odstępie kilkudziesięciu sekund, bowiem w 29. minucie Krasnodar stracił gola po samobójczym uderzeniu Spajicia.

Jakby tych nieszczęść było mało, to w 42. minucie, już w osłabieniu, goście mieli rzut karny. Z jedenastu metrów do siatki na 1:1 nie zdołał jednak trafić Remy Cabella.

Ostatecznie goście uratowali remis 1:1. Pechowe wydarzenia przerwał swoim trafieniem Eduard Spertsjan. FK Krasnodara ma 10 punktów w 7 meczach i zajmuje 7. miejsce w tabeli.