Jakub Świerczok rozkręcił się w Japonii. Kolejny gol polskiego snajpera

Data dodania: 18-09-2021 14:24

Jakub Świerczok trafił do siatki w meczu 29. kolejki japońskiej ligi. Polski napastnik przyczynił się do zwycięstwa Nagoya Grampus z Yokohama F. Marinos.

Gospodarze wygrali na swoim stadionie 2:1. Prowadzenie dał im Shinnosuke Nakatani w 12. minucie. Świerczok swojego drugiego gola w sezonie zdobył natomiast w 46. minucie. Goście do siatki trafili w 72. minucie.

Świerczok zagrał do 87. minuty. To już 7. gol byłego zawodnika Piasta Gliwice w 9. występie w Nagoya Grampus.

Zespół Świerczoka wskoczył na 3. lokatę w J1 League, ale Vissel Kobe może wyprzedzić Nagoya Grampus, bo rozegrał jedno spotkanie mniej.