Bartosz Bereszyński czaruje w Serie A. Polak z kolejną asystą [WIDEO]

Dodał: Kacper Zieliński
Data dodania: 19-09-2021 14:57

Bartosz Bereszyński imponuje wysoką formą, którą prezentuje w Serie A. W meczu 4. kolejki reprezentant Polski przyczynił się do zwycięstwa Sampdorii z Empoli 3:0. W pierwszej połowie Polak znakomicie obsłużył Francesco Caputo, dzięki czemu Sampdoria wyszła na prowadzenie.

Bereszyński asystę w Serie A zaliczył już w poprzednim meczu Sampdorii z Interem Mediolan (2:2). Tym razem polski obrońca w 31. minucie spotkania z Empoli świetnie dograł w pole karne do Caputo, który minął rywala i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Sampdoria później zdobyła jeszcze dwie bramki i wgrała 3:0, co było jej pierwszym zwycięstwem w sezonie. Zespół Polaka awansował na 11. miejsce w tabeli. W zespole Empoli w 56. minucie na boisku pojawił się Szymon Żurkowski, który zapisał się w protokole meczowym żółta kartką.

Empoli FC - UC Sampdoria 0:3 (0:1)