Polski napastnik z golem w krajowym pucharze. Teraz będzie już łatwiej?

Data dodania: 23-09-2021 20:18

Dawid Kurminowski strzelił gola dla Aarhus GF w Pucharze Danii. Polski napastnik w spotkaniu III rundy pokonał bramkarza III-ligowego BK Frem.

Kurminowski do Danii trafił w lipcu z MSK Żilina jako król strzelców ligi słowackiej. W nowym klubie do tej pory zanotował 9 spotkań i strzelił gola.

W czwartek Kurminowski zanotował 10. występ i 2. gola. W 20. minucie wyjazdowego starcia z BK Frem podwyższył prowadzenie Aarhus GF na 2:0. Ostatecznie jego zespół zwyciężył 3:0, a 22-letni polski napastnik zagrał do 65. minuty.