Kapitalne trafienia w meczu FC Porto. To trzeba zobaczyć (VIDEO)

Data dodania: 25-09-2021 8:30

FC Porto wygrało na wyjeździe z Gil Vicente 2:1. Ozdobą tego spotkania były oba gole dla zespołu gości, autorstwa Mehdiego Taremiego i Sergio Oliveiry.

Taremi trafił do siatki bramkarza Gil Vicente już w 9. minucie. Irańczyk przejął futbolówkę na środku boiska i zdecydował się na uderzenie. Podciął piłkę, która przelobowała golkipera gospodarzy.

Wyrównanie padło jeszcze w pierwszej połowie spotkania. Po zmianie stron piłkarze FC Porto atakowali i stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do zmiany rezultatu. Zwycięski gol padł jednak dopiero w 89. minucie spotkania. Jego autorem był  Sérgio Oliveira, który kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego.