Grzegorz Krychowiak z golem i genialną asystą. Świetny mecz Polaka

Data dodania: 26-09-2021 20:08

Grzegorz Krychowiak wykorzystał rzut karny w meczu FK Krasnodar z PFK Soczi, a jego zespół wygrał łatwo 3:0, chociaż mecz ostatecznie kończył w dziewięcioosobowym składzie.

Już w 3. minucie FK Krasnodar wyszedł na prowadzenie po uderzeniu Eduarda Spierciana. W 21. minucie na 2:0 podwyższył Remy Cebella z podania Grzegorza Krychowiaka.

Taki wynik utrzymał się do przerwy, ale gospodarze stracili zawodnika. W 39. minucie czerwoną kartkę za faul taktyczny obejrzał Uros Spajić.

Po zmianie stron Krasnodar nie dał sobie, mimo osłabienia, strzelić gola, a sam miał rzut karny, który w 64. minucie na bramkę na 3:0 zamienił Grzegorz Krychowiak. Reprezentant Polski zagrał całe spotkanie, a to jego drugi ligowy gol w sezonie.

FK Krasnodar potemstracił jeszcze Aleksnadra Czernikowa za drugą żółtą kartkę, ale wygrał ostatecznie 3:0. Krasnodar w tabeli zajmuje 4. miejsce z 16 punktami w 9 spotkaniach. Wyprzedza o oczko swojego niedzielnego rywala.