Juventus mega osłabiony na hitowe starcie Ligi Mistrzów!

Data dodania: 26-09-2021 21:08

Juventus już w środę zagra mecz 2. kolejki Ligi Mistrzów z Chelsea. Trener Massimiliano Allegri może mieć jednak spore zmartwienie przed starciem z The Blues. Już wie, że do jego dyspozycji będą Paulo Dybala i Alvaro Morata, którzy doznali kontuzji w niedzielnym meczu z Sampdorią Genua (3:2).

Juventus w niedzielę odniósł drugie zwycięstwo w sezonie, ale okupił je być może poważnymi stratami.

Już w 21. minucie boisko musiał opuścić Paulo Dybala. Argentyńczyk zdążył w 10. minucie strzelić gola na 1:0. Z kolei w 82. minucie przy stanie 3:1 z murawy zszedł Morata.

Po spotkaniu trener Allegri nie ukrywał, że występ Dybali i Moraty przeciwko Chelsea w środę jest wykluczony. Jednocześnie okazało się, że obu zabraknie także w starciu z Torino w Serie A. - Mamy nadzieję, że obaj wrócą do nas po przerwie reprezentacyjnej - tłumaczył Allegri.

- Zobaczymy, jak zagramy bez Paulo i Alvaro przeciwko Chelsea. Nie wydaje mi się, żeby to był kluczowy mecz w walce o awans. Ważniejsze będą starcia z Zenitem Sankt Pete

Dybala w tym sezonie zagrał w 6 meczach, strzelił 2 gole i miał 2 asysty, z kolei Morata ma 7 spotkań i 3 gole.