Sensacja w Neapolu! Tak wygląda tabela grupy Legii Warszawa w Lidze Europy

Data dodania: 30-09-2021 21:45

Legia Warszawa pokonała 1:0 Leicester City w drugiej kolejce Ligi Europy, a w meczu Napoli ze Spartakiem Moskwa doszło do sensacji!

Równolegle z meczem w Warszawie rozgrywano mecz w Neapolu. Gospodarze niespodziewanie przegrało na własnym stadionie 2:3 ze Spartakiem Moskwa. Eljif Elmas pokonał bramkarza rywali w 11. sekundzie meczu, dzięki czemu został najszybszym zdobywcą bramki w Lidze Europy. Swoją okazję miał też Piotr Zieliński, ale nie zdołał podwyższyć prowadzenia.

W 55. minucie na trafienie Włochów odpowiedział Quincy Promes. W 81. minucie gola strzelił Michaił Ignatow, a w doliczonym czasie gry zespół z Neapolu dobił Promes. Napoli zdobyło jeszcze bramkę kontaktową za sprawą Victora Osimhena.

Tym samym Legia ma trzy punkty przewagi nad drugim Spartakiem i pięć nad Napoli oraz Leicester City.