Niezgoda bohaterem Drwali. Wejście smoka polskiego snajpera (VIDEO)

Data dodania: 04-10-2021 7:57

Jarosław Niezgoda powoli wraca do gry po kontuzji i odbudowuje formę. Polski napastnik Portland Timbers niedawno strzelił pierwszego gola, a teraz został bohaterem Drwali.

Niezgoda na boisku po raz pierwszy po zerwaniu więzadeł krzyżowych pojawił się w połowie sierpnia. Zagrał 3 minuty. Potem grał inne ogony - 3 minuty, minutę, 2 minuty, 10 minut (i gol z Salt Lake City FC) oraz 2 minuty.

W niedzielnym spotkaniu z Interem Miami Niezgoda pojawił się na boisku znowu na krótko. Wszedł w 82. minucie przy stanie 0:0, a już chwilę później wpakował piłkę do siatki i dał Timbers zwycięstwo.

Niezgoda ma więc teraz 2 gole w 7 meczach tego sezonu, a Portland jest w tabeli konferencji zachodniej MLS na 4. miejscu i zmierza do fazy play off.