Sebastian Szymański błysnął w derbach Moskwy (VIDEO)

Data dodania: 16-10-2021 22:35

Sebastian Szymański po raz kolejny błysnął w barwach Dynama Moskwa. Polski pomocnik zanotował asystę w derbowy meczu ze Spartakiem.

Szymański na starcie w derbach Moskwy ze Spartakiem wyszedł w pierwszym składzie Dynama. I już w 19. minucie po jego dograniu zrobiło się 1:0. Były gracz Legii Warszawa dograł z rzutu rożnego, a Ordec trafił do siatki.

Potem Dynamo prowadziło nawet 2:0, bowiem w 60. minucie Tiukawin pokonał bramkarza gospodarzy, lecz ostatecznie wszystko skończyło się remisem 2:2. W 87. minucie rywal Legii z Ligi Europy złapał kontakt po golu Dżikiji, a w doliczonym czasie gry wyrównał Gigot.

W tabeli Dynamo ma 20 punktów i jest na 3. miejscu, a Spartak ma 17 oczek i plasuje się na 7. lokacie. W Premier Lidze rozegrano 11 kolejek.