Przemysław Frankowski z kolejnym golem w Ligue 1. Zobacz trafienie Polaka (VIDEO)

Data dodania: 24-10-2021 17:03

Przemysław Frankowski strzelił swojego trzeciego gola w sezonie w Ligue 1. Polski skrzydłowy RC Lens ustalił wynik spotkania 11. kolejki z FC Metz. Gospodarze wygrali 4:1.

Frankowski zagrał całe spotkanie. W 90. minucie reprezentant Polski trafił do siatki na 4:1.

Wcześniej gole dla Lens strzelali Wesley Said w 14. i 37. minucie oraz Ignatius Ganago w 83. minucie. Metz odpowiedział jedynie bramką Nicolasa de Preville'a z 33. minuty.

Lens jest w czołówce tabeli Ligue 1. Ekipa Frankowskiego ma 21 punktów w 11 meczach i jest na 2. lokacie. Metz plasuje się na 19. pozycji.