Konrad Michalak doczekał się. Premierowe trafienie Polaka w tym sezonie

Data dodania: 21-11-2021 17:28

Konrad Michlak otworzył swoje bramkowe konto w lidze tureckiej w tym sezonie. Polski skrzydłowy trafił do siatki w wygranym przez Konyaspor 3:0 spotkaniu z Rizesporem w 13. kolejce SuperLig.

Michalak spotkanie zaczął na ławce rezerwowych. Na boisku zameldował się w 80. minucie, gdy Konyaspor prowadził 2:0 po golach Bytyqi i M'Poku. W 90. minucie Polak wpakował piłkę do siatki i ustalił wynik meczu.

W zespole gospodarzy cały mecz rozegrał Guilherme (w przeszłości Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Jagiellonia Białystok).

Konyaspor zajmuje w tabeli SuperLig trzecie miejsce z dorobkiem 26 punktów. Tyle samo ma drugi Hatayspor, a liderem z 30 oczkami w 12 spotkaniach jest Trabzonspor.