Grzegorz Krychowiak tym razem zawiódł w FK Krasnodar

Data dodania: 27-11-2021 18:24

Grzegorz Krychowiak nie wykorzystał rzutu karnego w meczu 16. kolejki Premier Ligi. Reprezentant Polski z FK Krasnodar nie dał rady z 11 metrów pokonać bramkarza FK Chimki.

Krasnodar już w 6. minucie objął prowadzenie po bramce Szweda Claessona. Pół godziny później powinno być 2:0, lecz Grzegorz Krychowiak nie zdobył bramki z rzutu karnego.

Polski pomocnik notuje bardzo udany sezon w FK Krasnodar. We wcześniejszych 13 meczach strzelił 4 gole i miał 3 asysty. Tym razem zawiódł.

Pudło Krychowiaka może mieć poważne konsekwencje. Co prawda goście prowadzili do przerwy 1:0, ale już po zmianie stron to gospodarze mieli powody do radości. Po golach Nabiullina i Głuszakowa z 54. oraz 56. minuty FK Chimki prowadził 2:1. Potem zrobiło się 2:2 po uderzenu Cabelli z 67. minuty, 3:2 dla gospodarzy po bramce Dołgowa z 71. minuty i 3:3 po uderzeniu Iljina z 80. minuty.

FK Krasnodar w tabeli jest na 5. miejscu, a Chimki przed kolejką plasował się w strefie spadkowej i w niej pozostał na 14. lokacie.