Arkadiusz Milik z golem dla Olympique Marsylia. Piękne trafienie Polaka (VIDEO)

Data dodania: 02-01-2022 22:03

Arkadiusz Milik strzelił swojego 9. gola w sezonie, a 4. w Pucharze Francji. Polski napastnik Olympique Marsylia trafił do siatki w spotkaniu 1/16 Coupe de France przeciwko piątoligowemu Chauvigny.

Milik w tym sezonie strzelił gola w Ligue 1 (10 meczów), 4 w Lidze Europy (5 spotkań) i 3 w Pucharze Francji (1 mecz).

Teraz Milik dołożył bramkę w starciu 1/16 finału Pucharu Francji. W 29. minucie starcia z Chauvigny trafił na 1:0. Do przerwy Marsylia prowadziła 2:0, bo w 41. minucie wynik podwyższył Under.

Ostatecznie Marsylia wygrała 3:0.

Cały czas nie można wykluczyć, że zimą Milik odejdzie z Olympique. Francuzi najpierw wykupiliby Polaka z Napoli, skąd jest wypożyczony, a potem sprzedali. Niedawno reprezentant Polski został zaproponowany Juventusowi.