Świetny mecz Mateusza Bogusza w Hiszpanii. Jego zespół wygrał aż 6:2 (VIDEO)

Data dodania: 08-01-2022 21:05

Mateusz Bogusz błysnął w Hiszpanii. Wypożyczony z Leeds United do UD Ibiza polski pomocnik zanotował dwie asysty i strzelił gola w spotkaniu z Alcorcon (6:2).

Bogusz asysty zapisał na swoje konto tuż przed i tuż po przerwie. Najpierw w doliczonym czasie gry I połowy zanotował asystę przy bramce na 2:2, a w 52. minucie przy golu na 3:2.

W 68. minucie gospodarze prowadzili już 4:2. Piłkę do siatki wpakował Bogusz. Polski pomocnik zdobył bramkę na raty. Jego pierwszy strzał obronił bramkarz gości, ale dobitki już nie mógł zatrzymać, bo Bogusz uderzył do pustej bramki.

Ostatecznie gospodarze wygrali 6:2. Ibiza w tabeli jest na 10. lokacie. Alcorcon zamyka stawkę.

Mateusz Bogusz na wypożyczeniu w Ibizie radzi sobie bardzo dobrze. 20-latek w 18 meczach w LaLiga2 strzelił 4 gole i zanotował 6 asyst.