Trudne początki Kacpra Kozłowskiego w nowym klubie. Nie zagra w najbliższym meczu

Data dodania: 27-01-2022 9:20

Kacper Kozłowski nabawił się kontuzji i na pewno nie zagra w najbliższej kolejce ligi belgijskiej.

Royal Union Saint-Gilloise w ubiegłą niedzielę zwyciężył 2:1 z KRC Genk. W 10. minucie doliczonego Dante Vanzeir trafił do siatki z rzutu karnego. Kacper Kozłowski rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, ale w końcówce dostał szansę od trenera i w 85. minucie wszedł na boisko.

Było to pechowe kilka minut dla reprezentanta Polski. Jak poinformował belgijski dziennikarz Stephane Lecaillon 18-latek doznał kontuzji przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Z tego powodu Kozłowski nie znalazł się w kadrze meczowej na kolejne ligowe spotkanie. Nie wiadomo jeszcze, jak poważny jest uraz polskiego zawodnika.

Na początku bieżącego roku Kozłowski przeszedł z Pogoni Szczecin do Brighton and Hove Albion za 11 milionów euro, a następnie został wypożyczony na pół roku do zespołu lidera ligi belgijskiej. Ofensywny pomocnik zdążył zaliczyć dwa epizodyczne występy w barwach Royal Union Saint-Gilloise.

Zespół Kozłowskiego w czwartek (27 stycznia) spotka się z Club Brugge. Początek meczu o godz. 20:45.

Legia walczy z Lechią o piłkarza z II ligi. Jest blisko transferu!