Przewrotką, w PKO Ekstraklasie, na początek wiosny... (VIDEO)

Data dodania: 06-02-2022 14:11

Bartosz Śpiączka z hukiem wybudził kibiców PKO BP Ekstraklasy z zimowego snu. Snajper Górnika Łęczna strzelił kapitalnego gola, już swojego 10. w tym sezonie, w meczu wyjazdowym z Wartą Poznań.

Śpiączka i Karol Angielski z Radomiaka to najlepsi polscy strzelcy w lidze w tym sezonie. Po jesieni mieli na koncie po 9 bramek.

Teraz Śpiączka ma 10 goli, bo w 57. minucie meczu z Wartą trafił na 1:0 w taki oto kapitalny sposób!

Śpiączka otworzył wynik meczu, chociaż wcześniej piłka wpadła do siatki. W 41. minucie Adam Zrelak trafił do bramki, ale gol po długiej analizie VAR nie został ostatecznie uznany. Analiza trwała bardzo długo, ale ostatecznie dopatrzono się spalonego. Jeszcze w I połowie bliski szczęścia był Papeau, ale trafił w poprzeczkę, a w II Warta też mogła mówić o pechu, bo w obramowanie przymierzył Szelągowski.