Adrian Benedyczak z kolejnym golem w Parmie. Polak ustalił wynik spotkania

Data dodania: 12-02-2022 16:24

Adrian Benedyczak zanotował 5. trafienie w tym sezonie Serie B. Polski napastnik Parmy Calcio strzelił gola i ustalił wynik spotkania z Pordenone Calcio (4:1) w 22. kolejce.

Do przerwy Parma przegrywała na swoim Stadio Ennio Tardini po bramce Giuseppe Di Serio z 12. minuty. Benedyczaka nie było jeszcze na boisku, bo Polak pojawił się na murawie dopiero w 71. minucie.

Zmienił autora gola na 1:1 z 55. minuty, czyli doświadczonego Gorana Pandeva. Benedyczak wszedł na boisko przy stanie 3:1, bo do siatki Pordenone trafili jeszcze przed jego zmianą Dennis Man w 67. minucie i Franco Vazquez w 69. minucie.

Benedyczak swoim 5. gole w sezonie ustalił wynik na 4:1 w 79. minucie.

Poza kadrą Parmy znalazł się Bartłomiej Maliszewski.

Parma w tabeli Serie B zajmuje 11. miejsce z 28 punktami w 22 meczach.