Niemieckie media bez litości dla Bayernu po kompromitującej porażce z Bochum

Data dodania: 12-02-2022 21:12

Piłkarze i szkoleniowiec Bayernu Monachium znaleźli się pod ostrzałem niemieckich mediów po blamażu w meczu z VfL Bochum (2:4).

Bayern Monachium po raz ostatni został tak upokorzony w pierwszej połowie meczu...47 lat temu w starciu przeciwko Eintrachtowi Frankfurt. Wówczas zespół ze stolicy Bawarii aż pięć razy musiał wyciągać piłkę z siatki w pierwszej odsłonie gry. Dziś podopieczni Juliana Nagelsmanna stracili cztery gole pomiędzy 14 a 44. minutą spotkania z VfL Bochum. Bramki numer 2, 3 oraz 4 padły w odstępie zaledwie sześciu minut.

Litości nad piłkarzami Bayernu nie mieli niemieccy dziennikarze. "Co za porażka!" - zareagował portal 90min.de. "Zaniemówiłem. Mam nadzieję, że po meczu nie będzie żadnej retoryki w stylu: "Poślizgnęliśmy się"" - napisał Steffen Meyer z WEB.DE News. "Historyczna porażka FC Bayern - seryjni mistrzowie zhańbili się w Bochum" - podkreślił Stuttgarter Zeitung. "Supergwiazdy jak amatorzy! Bochum upokarza Bayern" - podsumował krótko Bild-Zeitung.