Patryk Klimala golem rozpoczął sezon w MLS. A Luquinhas? (VIDEO)

Data dodania: 27-02-2022 9:37

New York Red Bulls zaczęli sezon w Major League Soccer od zwycięstwa nad San Jose Earthquakes. Jedną z bramek zdobył Patryk Klimala.

Polski napastnik otworzył wynik inauguracyjnego spotkania Byków w tym sezonie MLS. Klimala zdobył bramkę na 1:0 tuż przed przerwą - w 45. minucie. W poprzednim sezonie 23-letni piłkarz strzelił 8 goli. Teraz będzie lepiej?

Do remisu doprowadził w 69. minucie Javier Lopez. Już 3 minuty później ekipa z Nowego Yorku wróciła na prowadzenie po bramce Omira Fernandeza, a wynik w 90. minucie na 3:1 dla gości ustalił Tom Barlow.

Patryk Klimala zagrał do 77. minuty. Poza kadrą meczową Red Bulls znalazł się jeszcze sprowadzony niedawno z Legii Warszawa Brazylijczyk Luquinhas.

W meczu Chicago Fire z Interem Miami na wyjeździe w barwach Strażaków zadebiutował Kacper Przybyłko. Były snajper Philadelphia Union zagrał 90 minut, ale w Fort Lauderdale gole nie padły.