Świetny mecz Konrada Michalaka w Turcji (VIDEO)

Data dodania: 17-04-2022 14:46

Konrad Michalak strzelił gola w Niedzielę Wielkanocną w meczu tureckiej Super Lig. Jego Konyasor aż 4:1 pokonał Gaziantep FK, a Polak poza bramką zanotował też asystę.

24-letni skrzydłowy zagrał całe spotkanie. Polak rozegrał 90 minut i zakończył występ z golem i asystą na koncie. Paweł Olkowski w Gaziantep przesiedział mecz na ławce rezerwowych.

Michalak w doliczonym czasie gry ustalił wynik na 4:1. To jego drugi gol w sezonie. Wcześniej Michalak zanotował asystę przy bramce na 2:0 w 43. minucie.

Konyaspor wygrał gładko, a na pewno pomogła mu w tym czerwona kartka, którą w 39. minucie obejrzał Erdogan.

W tabeli Konyaspor jest po 33 kolejkach na 3. miejscu i najprawdopodobniej zajmie na finiszu rozgrywek miejsce na podium. Do 2. Fenerbahce traci punkt. Gaziantep plasuje się na 15. pozycji.