Kacper Przybyłko z golem dla Chicago Fire. Ładne uderzenie polskiego snajpera (VIDEO)

Data dodania: 29-05-2022 8:21

Kacper Przybyłko strzelił gola w meczu Chicago Fire z Toronto FC w Major League Soccer. Dla polskiego napastnika to trzeci gol w barwach Strażaków.

Przybyłko, który do Fire dołączył latem, zagrał 11. mecz w zespole w MLS i zdobył 3. bramkę. Dwie poprzednie zaaplikował Sportingowi Kansas City.

Z Toronto FC na BMO Field Przybyłko wpakował piłkę do siatki w 66. minucie, dając gościom prowadzenie 2:1. Ekipa z Chicago ostatecznie nie zdobyła jednak żadnego punktu, bo w 71. z karnego i w 78. minucie z gry gole strzelił Alejandro Pozuelo.

Przybyłko zagrał do 82. minuty. Do 67. minuty w Toronto FC zagrał były gracz Górnika Zabrze Jesus Jimenez, a w Chicago całe spotkanie zaliczył inny były gracz śląskiego klubu Boris Sekulić.

Chicago zajmuje 14. miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 11 punktów w 14 meczach.