Kolejne gole polskich napastników w MLS (VIDEO)

Data dodania: 07-08-2022 9:55

W nocy z soboty na niedzielę Kacper Przybyłko i Karol Świderski wzięli udział w spotkaniu Chicago Fire z Charlotte FC. Obaj napastnicy zanotowali kolejne trafienia.

Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się napastnik Chicago Fire, Kacper Przybyłko, który trafił do siatki w 21. minucie i doprowadził do remisu.

Przed przerwą padły jeszcze dwie bramki.  Najpierw prowadzenie objęło Chicago, dla którego gola strzelił Federico Navarro, ale w 45. minucie bramkę, dość przypadkowo, zdobył Karol Świderski.

Wynik spotkania ustalił Kacper Przybyłko. Polski napastnik  w 52. minucie wykorzystał on podanie od Xherdana Shaqiriego i umieścił piłkę w siatce.

Po zwycięstwie 3:2 z Charlotte FC, zespół Chicago Fire awansował na 7. miejsce w tabeli.