Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Legenda odchodzi z Realu. Transfer Casemiro do Manchesteru United potwierdzony

Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 20-08-2022 8:24
Legenda odchodzi z Realu. Transfer Casemiro do Manchesteru United potwierdzony

Sensacyjny transfer Casmiro staje się faktem. Brazylijczyk po latach gry w Realu Madryt przechodzi do Manchesteru United. Oba kluby potwierdziły już przeprowadzkę defensywnego pomocnika na Old Trafford.

Temat transferu 30-letniego Casemiro pojawił się niespodziewanie i szybko okazało się , że w ekspresowym tempie udało się po dopiąć. Manchester United zapłaci za Brazylijczyka około 60 mln funtów, a dodatkowe 10 mln funtów może trafić na konto Realu w formie bonusów.

Casemiro ma podpisać umowę na Old Trafford na 4 lata. Manchester United podał, że porozumienie z Realem wypracował, a teraz musi dogadać się z pomocnikiem, co jest właściwie przesądzone. Do spełnienia są też warunki wizowe, a 30-latek musi przejść jeszcze testy medyczne.

Real już jednak pożegnał Casemiro, co właściwie przesądza transfer. "Jako Real wyrażamy swoją wdzięczność i sympatię dla Casemiro. To zawodnik, który jest częścią legendy naszego klubu. Ma wspaniały dorobek w naszych barwach (18 trofeów - przyp. red.). Casemiro zawsze będzie reprezentował wartość naszego klubu. Wzorowy zawodnik, który dał Królewskim wszystko z siebie. Tu jest jego dom i zawsze będzie, ale teraz życzymy mu i jego rodzinie wszystkiego najlepszego na nowym etapie życia" - napisano w komunikacie Realu.

W poniedziałek w Madrycie ma odbyć się oficjalne pożegnanie piłkarza, który w Realu grał od 2013 roku. Zanotował w Los Blancos 336 meczów, 31 goli i 29 asyst.

Futbol.pl

TAGI

Inne artykuły