Bartłomiej Drągowski bohaterem Spezii! Interwencją w końcówce meczu uratował zwycięstwo

Data dodania: 17-09-2022 22:00

Spezia pokonała w sobotnim meczu Serie A Sampdorię 2:1 (1:1). Komplet punktów dla gospodarzy uratował w końcówce spotkania Bartłomiej Drągowski, popisując się efektowną interwencją.

Już w 11. minucie spotkania Abdelhamidi Samiri trafił do siatki dając prowadzenie Sampdorii, otwierając tym samym wynik meczu. Minutę później Jeison Murillo wpakował piłkę do własnej siatki i było 1:1. Gola na wagę zwycięstwa w 72. minucie zdobył M'bala Nzola.

W samej końcówce starcia ekipa z Genui stanęła przed szansą na wyrównanie. Bohaterem Spezii został jednak Bartłomiej Drągowski. Nasz golkiper zaliczył bardzo efektowną interwencję, dzięki której jego drużyna cieszyć się mogła ostatecznie z kompletu punktów.

Spezia, w barwach której grali też dwaj inni Polacy: Arkadiusz Reca i Jakub Kiwior ma po siedmiu spotkaniach osiem punktów na koncie. Sampdoria, w której występuje Bartosz Bereszyński, dotąd zgromadziła zaledwie dwa "oczka".