Efektowny rajd Kacpra Kozłowskiego i wreszcie pierwszy gol w barwach Vitesse (VIDEO)

Data dodania: 16-10-2022 9:59

Kacper Kozłowski wreszcie strzelił swojego pierwszego gola po transferze do Vitesse Arnhem. Polak w 74. minucie meczu przeciwko SC Cambuur przeprowadził efektowny rajd przez połowę boiska i pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

Kacper Kozłowski latem przeniósł się na zasadzie wypożyczenia z Brighton & Hove Albion do holenderskiego Vitesse Arnhem. Polak szybko wywalczył sobie miejsce w składzie i odgrywa ważną rolę w drużynie. W sobotę zdobył wreszcie upragnioną, premierową bramkę na boiskach  Eredivisie.

Kozłowski znalazł się w wyjściowym składzie Vitesse na wyjazdowy mecz z SC Cambuur. Drużyna Polaka już po 20. minutach objęła prowadzenie i do przerwy utrzymał się wynik 1:0. Polski pomocnik błysnął po przerwie.

Kacper Kozłowski w 74. minucie przeprowadził efektowny rajd przez połowę boiska, a gdy znalazł się przed polem karnym Cambuur, oddał precyzyjny strzał, który zaskoczył bramkarza.

W 82. minucie drużyna Vitesse zdobyła jeszcze bramkę na 3:0. Dzięki wygranej drużyna, w której oprócz Kozłowskiego występuje również Bartosz Białek, przesunęła się na 16. miejsce w tabeli. Dla Kacpra Kozłowskiego był to już ósmy występ w tym sezonie. 19-latek oprócz gola ma na koncie też jedną asystę.