Ależ to zrobił. Sebastian Szymański z kolejnym golem w Feyenoordzie

Data dodania: 06-11-2022 15:48

Sebastian Szymański strzelił swojego 5. gola dla Feyenoordu Rotterdam w 16. występie w barwach holenderskiego klubu. Polski pomocnik trafił do siatki w wyjazdowym spotkaniu z FC Volendam.

Feyenoord zaczął mecz od szybkiego wyjścia na prowadzenie. W 16. minucie wyjazdowego starcia w ramach 13. kolejki Eredivisie trafił do bramki Danilo.

W 43. minucie Feyenoord przeprowadził kontrę. Piłkę dostał Sebastian Szymański i ruszył na bramkę gospodarzy. Polak za dużo nie kombinował, popatrzył i mądrze uderzył, podwyższając wynik na 2:0.

Dla Szymańskiego to 4. gol w Eredivisie w 11. meczu i 5. w 16. występie w Feyenoordzie. Polak ma na koncie też 4 asysty - 3 w lidze i jedną w Lidze Europy.

Szymański do Feye jest wypożyczony z Dynama Moskwa, ale Holendrzy mają prawo wykupić pomocnika za 10 mln euro. Możliwe jednak, że ten szybko znowu zmieni klub, bo pojawiają się głosy, że ofensywnym graczem reprezentacji Polski interesuje się rewelacja Ligi Mistrzów.